برای مردن به اين دنيا نيامده ايم

بخصوص در سپيده دمی

که بوی ليموی تازه می آيد...

/ 32 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mehdi-tav

سلام وبلاگم مشکل داشت ولی دوباره سر پا شد...بای

I Q

واسه مردن همچی بفهمی نفهمی يه خورده ديره مجبوريم واسه خاطر بعضه چيزا زندگی کنيم

سپهر

يه وقت آپ ديت نکنی ها. اين يه خبره:دوشنبه بيست و نهم دی ماه ساعت ۴ بعد از ظهر در فرهنگ سرای دانشجو نقد کتاب اکبر اکسير و خود جريان فرانو ست. با حضور عمران صلاحی و کيومرث منشی زاده. بايد جالب باشد.

سهیل قاسمی

شما اقاقیا، من خاشاک. شما دختر بزرگ، من کوچولوی ناز تپلو! آره من داداش شم! راستی. اگه اون کامنت بود نشون می داد که من آدم بدی هستم دیگه. ولی من اگه جات بودم هیچ کامنتی رو پاک نمی کردم. حتا اگه فحش باشه. البته که من فحش نداده بودم! باور کن خانوم الهام حیدری من فقط یه خوانش کرده بودم. خیلی هم جدی. اگر ما بخواهیم سعی در حفظ ادب کنیم، بخش وسیعی از واژه ها مان را دور ریخته ایم. از آن بد تر بخش وسیع تری از اندیشه هامان را. این اصلن خوب نیست. الفاظ جزو فرهنگ ما هستند. و نباید آن را به اخلاقی و غیر اخلاقی دسته بندی کرد. نه؟ با این کار فکرمان را سانسور می کنیم.

سهیل قاسمی

اگر ما بخواهیم در نوشته هامان از الفاظ رکیک استفاده نکنیم به این معنی است که بلد نیستیم یا کاربردی در جامعه ندارد. آیا این طور است؟ آیا در طول روز این واژه ها را به کار نمی‌بریم؟ یا نمی شنویم؟ این کار درست مثل آن ممیزانی بود که به شان گفته بودند بگردید هر جا کلمه ی سینه دیدید حذف کنید. حالا یارو سینه بند نوشته باشد یا سینه کش کوه سینهtheif they done مto the they

کمرنگ

ما برای مردن زاده نشدیم... می میریم که زاده شویم درست در همان لحظه کوتاه عطر لیمو چون ثانیه ای افشره بارانمان می کند.........مرگ زندگی !

خودت ميدوني

الهام عزيز/نكنه فكر كردي دلم براي جايزه لك زده

مهدی

گفتی صدات شبیه محمد رضا فروتن می مونه... ولی من افسانه رو می خوام... رفتی... هنوز تو فکرم... نیا... ولی بدون...