اینها مادر قحبه اند !

 

برشی کیک / اندر گفتگوهای ما در فیس بوک

 

ببین نیما ! خشونت خشونت است. من هر شکلی اش را تقبیح می کنم . هم کشته شدن روزنامه نگاران شارلی ابدو در پاریس را و هم کشته شدن یکباره 49 کودک و نوجوان و بچه مدرسه ای فلسطینی در بمباران اسرائیلی ها را .
هر دو زشت است و از مصادیق فساد در ارض است که شیطان بخاطرش به ما سجده نکرد و گفت " به این دیوث سجده نمی کنم می خواد رو زمین فساد و خونریزی کنه"
تا اینجایش با تو هستم . اما حرفم این است که من و تو نباید گول بخوریم. چرا وقتی یک یهودی از یک کشتی پائین پرت می شود اقدامی تروریستی محسوب می شود ولی وقتی یک جنگنده رژیم صهیونیستی بر فراز فلسطین کودکان را هدف قرار می دهد اقدامی در جهت مبارزه با تروریسم قلمداد می شود ؟؟؟!!!
هر کاری ضعفا انجام دهند تروریستی است اما اقویا هر غلطی می کنند مبارزه بر علیه تروریسم است؟ خیلی شیک و مجلسی بچه ها را پر پر می کنند بعد کروات می زنند و عمل شنیع و غیر انسانی خود را با بسته بندی خوشگل حقوق بشر و مبارزه علیه تروریسم تزئین می کنند ؟
چرا گربه ها هر چی موش بخورند و پاره پاره کننده جذاب است اما موشها اگر فشفشه به دم گربه مورد نظر ببندند تروریست و خاک بر سر و کثیف هستند ؟
ببین ! فردا نیایی بگویی آی الهام تو از تروریستها و اسلام گراهای افراطی دفاع کردی و ال و بل ! نه ! هر دو را محکوم می کنم اما چرا نتانیاهو و دوستانش اون شوی مسخره دیروز در خیابان شارلی ابدو پاریس را در سایر جرائم و انسانکشی های گسترده تاریخ انجام ندادند ؟
سیاست امروز دارد با پنبه سر ما را می برد . " مبارزه علیه تروریسم و هر که با ما نیست بر علیه ماست مبارزه کلامی و بازنمود زور است. زور دارند. رسانه دارند. جذابیت دارند. خیلی شیک و مجلسی می کشند و چوب توی ماتحت همه می کنند.
بعد از 11 سپتامبر و حمله به برجهای دو قلو موجی راه انداختند تحت عنوان " مبارزه علیه ترریسم" و هر کجا دلشان خواست و منفعنشان کشید لشکر کشیدند. حالا هم خوب نگاه کن . خوب خوب نگاه کن. اصلا توقعم این است تو خوب نگاه کنی ببینی بعد از این ماجرا می خواهند چه کنند. این یک عملیات روانی بود که یعنی یهودی ها از مسلمانان افراط گرا کتک خوردند. تا حرکت بعدی اشان موجه باشد شیک باشدو با همدلی رفقای اروپایی اشان باشد. 
بازهم می گم اینها مادر قحبه اند نیما.

 

 

بعد التحریر1  :

ماهیت قدرت این بازیها را ایجاب می کند اما هیچکس مثل این یهودی ها از رسانه و مطبوعات و عملیات روانی اینگونه بهره نبرده است.جانتل (2009) یکی از محققان عملیات روانی بعد از جنگ 22 روزه غزه در یک تحلیل جامع نشون داد که پیام های تبلیغاتی منتشره در این جنگ با فراورده های تبلیغاتی و عملیات روانی منتشر شده در جنگ دوم جهانی برابری می کند.

 

بعد التحریر 2 :

در صورتیکه حجم تلفات فلسطینی ها ( 1300 کشته و پنج هزار زخمی) با حجم تلفات اسرائیل ( سیزده کشته و پنجاه زخمی) در این جنگ 22 روزه غزه اصلا و ابدا قابل مقایسه نیست ولی بیا ببین چه تبلیغاتی ... چه پیامها .. چه عملیات تخدیری و تهییجی .... گاردین/ آساهی شیمبون/ نیوزویک/ تایمز/ وال استریت ژورنال / تایمز لندن/ سی انن و بی بی سی و صدای امریکا و..

/ 4 نظر / 68 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]

آپلود نامحدود فايل

سلام يه سايت جديد براي آپلود نامحدود فايل بدون محدوديت مي تونيد عضو بشيد تو اين سايت و تا 1 ترابايت فضاي رايگان بگيريد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم پول در بياريد و تا روزانه 10 دلار درآمد داشته باشيد براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه... دوست داشتيد يه نگاهي بهش بندازيد. http://bankupload.com

مجید حیدری

دانه فلفل سیاه و خال مه رویان سیاه هر دو سوزانند اما این کجا و آن کجا مردم دروازه غار و مردم دریا کنار هر دو عریانند اما این کجا و آن کجا در مورد مادرشون موافقم. ولی در مورد دیوث [خنده][خنده][خنده] . نا سلامتی پدر همه ما بوده ها [نیشخند] . در کل با تو موافقم.رسانه ها افکار و نظرات مردم رو به سمتی میبرند که صاحبان قدرت و رسانه در نظر دارند. لزوما مطالب رسانه ها خود واقعیت نیست و رسانه ها هیئت منصفه ی بدون اشتباه نیستند که گناهکار و بی گناه رو به درستی و با تمام ابعاد رفتارشون مشخص کنند. اونها از زاویه دید اربابان رسانه به قضایا نگاه میکنند. ظاهرِاً اگه تو صبرا و شیتلا مردم بی دفاع قتل عام بشن با عملیات تروریستی پاریس یکسانه.تازه ای کاش یکسان بود. من هم نظرم اینه که هر دو سوزانند اما این کجا و ان کجا.

سینا

نگو الهاااااام... زشته!!![چشمک] آخه به مادرشون چکار داری؟!! ...به بابامون چرا توهین میکنی؟؟!!! ...تو که تحصیل را کردی چرااااااااااااااااااااااااا?؟!!! .....این همه جنایت بشری در طول تاریخ که تازه صهیونیست ها توش دخالتی نداشتن، این همه ترور، از ترور شخصیت گرفته تا ترور انسانهای با گناه تا بی گناه... ترور سعید حجاریان که احتمالا یادت هست، اون که دیگه کار صهیونیست ها نبود و بسیاری از جنایات دیگه انسانی قبل و بعد مسیح... ایراد وجدان بشریه که خوابه!!![گل][لبخند]