چهار شنبه ها نقد و برسی فيلم در فرهنگسرای اقوام.

چهار شنبه ايی که گذشت بين ساعات ۱۹-۱۶ اولين فيلم بلند عباس کيارستمی با عنوان مسافر در سالن همايشهای فرهنگسرا و با حضور احمد طالبی نژاد نويسنده و فيلمنامه نويس توسط دوستان علاقمند به نقد و برسی کشيده شد.مسافر که يک فيلم ۳۵ ميليمتری سياه و سفيد در ۷۴ دقيقه و محصولی از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال ۱۳۵۳ می باشد از بسياری جهات بهترين و دوست داشتنی ترين اثر کيا رستمی است.
من و دوستانم کمی دير به اين جلسه رسيديم اما در همان زمان اندک متوجه فضای صمیمی و پر از اشتیاق جلسه شديم بخصوص اينکه بحث از خود فيلم بسيار فراتر می رود و نوعی نگاه مقايسه ای و از بالا به تمامی مکاتب هنری-ادبی روز ثمره ی شرکت در چنين جلساتی است . ما (من با دوستانم) قرار گذاشته ايم هر هفته چهارشنبه ها آنجا باشيم و گزارشی از آن را در وبلاگهايمان بگذاريم راستی شرکت برای عموم علاقمندان آزاد است.
ميدان ابوذر- خيابان سجاد جنوبی- ميدان بهاران- فرهنگسرای اقوام
تلفن:۶۲۳۷۴۷۰-۶۲۱۸۵۶۸

/ 3 نظر / 6 بازدید
مامور خدا

سلام اينم يه جا برای صحبت با خدا حتما شما هم حرفهايی برای گفتن داريد

faribafayazi

سلام!الهام جان نکنه از اين که صادق بودم تاب نياوردی بهتره به فکر گسترش دايره ی جوانبت باشی،ولی خوشحالم که ريا کاری را از تن الفاظت در آوردي .اگه منظورت از دوستای چهارشنبه من بودم به خلق اللهی که دارن می خوننت خبر کذب نده من که دير نکردم وفيلم را هم ديدم.از بابت لينکها مرسی ولی هيچ کدوم نمی اومد باز نگاه کن.شعر آخريم را هم ببين.البته با کفگير بيا واسه کف برونت می گم.فردامی بينمت. بای.بوس.ای لاو يو تا فردا.

saba

حرفای همتون برام جالبه ...