راز چشمهای ما 1

 

1.

چند روز پیش یه دوستی که اتفاقی پست راز دایره رو خونده بود نوشته بود چیزی که نوشتی حقیقت بود اما خب همچین راز نبود.

حق با این دوست عزیز بود خیلی چیزها رو ما می دونیم و خیلی ساده است اما کمی فقط کمی که در موردش حرف می زنیم و بررسی اش می کنیم می بینیم که در چه غفلتی ووول می خوردیم و اندر بی خبری بودیم.

 2.

یادش بخیر بهاره اون موقع ها هنرجوی عکاسی بود و و آخر عشق به عکاسی . غرق در نظریه های نور و تصویر و سرعت بود  و با تیریک تیریک دوربین عکاسی اش  به ارگاسم روحی می رسید با هم رفته بودیم سمت کلوت های کرمان  برای عکاسی.

شب بهاره همه اش با تعجب  و حیرت با تنظیمات دوربینش  درگیر ور رفتن  بود کلافه بود پرسیدم چی شده گفت  نمی دونم این پودرهای  سفید چیه تو عکسهام ظاهر میشه اعصابمو ریخته بعد هم گفت از نظر نور و تصویر برای من وجود این گردهای سفید تو آسمون کلوت هیچ توجیهی نداره.

توجهی نکردم

این سوال چند ثانیه ای ذهنم رو درگیر کرد و خوابم میومد و خلاصه

گذشت.

3.

بابک که به رحمت خدا رفت روزهای اول که تحت فشار و شوک سنگینی بودم و چیزی نمی فهمیدم اما در روزهایی که نسبتا آروم بودم شبها می رفتم طبقه چهارم خونمون که تقریبا یک سوئیت کوچیک مستقله و تا دم دمای صبح به تمرین و مراقبه می پرداختم که بتونم باهاش ارتباط بگیرم.

طبق آیات قران اجازه ارواح برای ظاهر شدن و ارتباط با جهان موازی یعنی دنیا به دست خداست . و اگر خداوند اجازه بده این کارو می کنند.

 مراقبات من گرچه بنیانهای عرفان شرق و حتی چین باستان رو داشت اما حواسم بود که خداوند توحید باید اجازه شو بده و از آیات قرآن و آموزه های راز آمیز اهالی کرامت خودمون هم استفاده می کردم.

مثلا شخصا از یک آیت الله بسیار مکرم یک دست نویس گرفته بودم. نسخه ای بود برای گرفتن اذن خداوند جهت رویت ارواح. عجب نسخه ای بود.

از ابزارها و روشهای من بگذریم .

 بالاخره موفق شدم ارتباط بگیرم.

ظاهر شدنش اونقدر سریع اتفاق  افتاد که اگر بخوام در سرعت خودمون به ثبت چشم و دیده برسونمش باید بگم بصورت پودری سفید رنگ که دو یا سه ثانیه  پاشیده شد بر گوشه اتاق دیدمش. و قشنگ حضورشو حس کردم. و این اتفاق بارهای بعدی بدون مراقبه صورت گرفت.

مثلا یکبار روی نیمکت پارک ساعی نشسته بودم و داشتم با دوستی حرف می زدم که یک دفعه دیدم کنار نیمکت یک لحظه این اتفاق افتاد.

و این اتفاق اونقدر عجیب بود که اگر یک گوشه در دفتر یادداشت های شبانه ام نمی نوشتم " پودر سفید رنگ" و این عبارت رو ثبت نمی کردم روز بعدش هرگز و هرگز نمی تونستم چیزی که دیدم رو به خاطر بیارم یا بیان کنم.

4.

چند وقت پیش تنهایی یه سفر رفتم نائین. نزدیکای ساعت 1 بامداد با یه دوستی رفته بودیم داخل بازارهای سنتی و خیلی قدیمی نائین.

شروع کردم عکس گرفتن.

باز اون پودرهای سفید رنگ بصورت دایره های کوچک و بزرگ ظاهر شد.  دو تا سوال توی ذهنم شکل گرفت 1. چرا این موجودات اولا در کویر بیشترند از لحاظ تعداد و اندازه . 2. چرا اینها در تصویر گرفته شده با دوربین ثبت می شوند؟

5.

اولش سعی کردم برای این موجودات یک توجیه علمی پیدا کنم. با آقای علیرضا .ق  که الان سالها و در حدود 25 ساله در خانه عکاسان تدریس می کنه به بحث نشستم.

نتیجه بحثم با ایشون این  بود که ظهور اونها هیچ توجیهی از لحاظ علم عکاسی نداشت. با خانم پرتویی دکتری فیزیک از دانشگاه منی توبا صحبت کردم گفت آنها موجودات اینارگانیک هستند که به دلایل خاص فیزیکی در دوربین ظاهر می شن.

توضیحات خوبی داد. گفت همه اش به دلیل اینه که سرعت اون موجودات بسیار بالاست . مثال خوبی زد گفت وقتی یک مشت آب به آسمان می پاشی با چشم معمولی نمی توانی قطره ها را ببینی اما دوربین عکاسی می تواند با سرعتی که شاتر دارد آن را ثبت کند. البته همه اش مربوط به سرعت و زمان نیست گفت به عدسی هم ربط دارد.

گفت که این موجودات در جهان موازی ما به سر می برند و سرعتشان فوق العاده بالاست و در قید زمان نیستند به همین خاطر در سرعت بالا می توان تصویرشان را دید.

پرسیدم چرا به صورت پودری سفید رنگ ظاهر می شوند؟

پاسخی نداد.

 6.

چند وقت پیش بطور کاملا اتفاقی و از منابع موثق اطلاعاتی واصل شد مبنی  بر کشف پودری سفید رنگ ... اجازه بدید  خود مطلب رو کامل بگذارم اینجا که علاقمندان بخونند:

 

 

چندی پیش در منطقه فینیکس واقع در آریزونا در کشور آمریکا، کشاورزی بنام دیوید هادسون به ماده ی سفید رنگی که در سرتاسر زمینهای زراعی اش گسترده بود مشکوک شد و مقداری از آنرا به آزمایشگاههای معتبر سپرد تا به او بگویند که این ماده سفید رنگ متشکل از چه مواد اولیه ای است. اما در عین ناباوری، پاسخ آزمایشگاه این بود:You Have Pure Nothing یعنی شما یک ماده ای دردست دارید که خالصاً هیچ چیز مشخصی که در جدول عناصر تعریف شده باشد در آن به چشم نمی خورد!

 

اما پس از چندی یک آزمایشگاه روسی به روش آزمایش آمریکاییها شک کرد و روش جدیدی را برای آنالیز این ماده ی عجیب پیش رو گذاشت که صحیح تر بود و بلاخره پرده ی جادویی کنار رفت و عنصر تشکیل دهنده رخ نمود.

 

این ماده شکل دیگری از اتم های طلا بود که بصورت یک نانو رشته (رشته ای از الکترونها که از پی هم قرار می گیرند و شکل یک تسبیح نخ شده را دارد) در آمده بود. نام علمی آنORME یا OR MUS مخفف Orbit ally Rearranged Monotonic Element می باشد.

 

آزمایشات بعدی، اما، حیرت آورتر بودند. برای وزن کردن آن، یک پیمانه ی خالی را ابتدا وزن کردند و سپس مقدار مشخصی از این گرد سفید رنگ را درون پیمانه ریخته مجدداً وزن کردند و در عین ناباوری در تمام این توزینها، همواره وزن پیمانه+وزن گرد سفید رنگ از وزن پیمانه ی خالی “کمتر” بود! آزمایشی که چندین بار تکرار شد و همواره یک پاسخ را ارائه می داد. گویی که 40 درصد از جرم این ماده در جهان ما و 60 درصد دیگر آن در جهانی موازی با جهان ما سیر می کند.

 

نکته ی مهم زمانی به چشم آمد که محققان، پیمانه ی لبریز از ماده سفید رنگ را حرارت دادند و مشاهده کردند کهدر حرارت بسیار بالا وزن پیمانه به سمت صفر گرم سوق پیدا کرد. یعنی “با حرارت دادن به این ماده، می توان جاذبه را دفع نمود”.

 

ناسا با بهره گیری از این ترکیب جدید طلای بسیار ناب (The Pure Gold) توانست ماده ی جدیدی اختراع کند با نام آیروژل (AeroGel) که به خودی خود از هوا سبک تر است و فرم خالص آن می تواند در هوا شناور باشد و همچنین با حرارت دادن به آیروژل، این ماده می تواند وزنهایی بیش از وزن خود را نیز در هوا معلق نگاه دارد. ناسا از این ژل در تحقیقات گسترده ای بهره می برد. (در ویکیپدیا جستجو کنیدAeroGel )

 

اما چندی پیش، در “صحرای سینا” (علاقه مندان به آثار سیچین توجه فرمایند) معبدی متعلق به راهبان مصر باستان کشف شد که درون آن آکنده بود از پودری سفید رنگ! آزمایش این ماده نشان داد که شباهت زیادی بین این پودر تازه کشف شده با نانو رشته ی طلا وجود دارد. مصریان باستان به این ماده “مفکات” می گفتند و راز تهیه آن در دست راهبان مقدس بوده است.

 

ترکیب مفکات با حرارت می توانسته بی وزنی را بهمراه آورد و شاید راز چگونگی ساخته شدن اهرام عظیم مصر در همینجا نهفته باشد.

 

به این نکته توجه کنید: نام تمام اشکال هندسی (چه به فارسی و چه به لاتین) مستقیما به شکل هندسی آنها اشاره می کند. مثلاً دایره از دوار بودن می گوید، مثلث از سه ضلعی بودن. اما در این بین نامی که برای شکل هندسی “هرم” در نظر گرفته شده یک استثنای عجیب است. هرم در لاتین Pyramid ترجمه شده که از ترکیب دو کلمه ی Pyro بمعنی “آتش” و Amid بمعنی “گرفته شده” تشکیل شده است. بنابراین Pyramid یعنی Fire Begotten یا از آتش گرفته شده!!! حتی اسم عربیِ “هِرم” نیز از ریشه هُرم بمعنی حرارت و داغی گرفته شده و اشاره ای به شکل هندسی آن ندارد.

 

می توان خصوصیات پودر سفید طلا را به اینگونه بر شمرد:

 

1-      خاصیت ضد جاذبه در حرارت های بالا

 

2-      خاصیت ابر رسانایی در حرارت بالا

 

3-      اتصال کوانتومی به دیگر جهانهای موازی   Quantum Entanglement

 

4-      عدم مشابهت با ساختار عناصر جدول مندلیف

 

5-      درصورت برهم خوردن ساختار رشته ای، با نوری بسیار درخشان منفجر می شود

 

6-      بدلیل ساختار اتمی تک رشته ای، امکان تبدیل این ماده به مواد دیگر وجود دارد

 

7-      درصورت مصرف خوراکی، افزایش کارآیی مغز انسان را در دو نیمه چپ و راست بدنبال دارد

 

8-      در صورت مصرف خوراکی، افزایش طول عمر DNA که متعاقباً طول عمر انسان را بدنبال دارد.

 

 

 

 

 

این مطلب ادامه دارد.

/ 14 نظر / 59 بازدید
نمایش نظرات قبلی
kamyar

yek aksash ra bezar bebiniim! avalin bar e ke mishnavam

مجید حیدری

وای .... چه خاطره ای یادته! یادش بخیر. قربون همه پسر عموهام و دختر عموهام برم. دلم برای اون روزها و سرخوشی ها تنگ شده. الآن این منم که از توانایی ها و استعداد امثال تو مات می مونم. موفق باشی.

ف

الهام جون خبر این کشف و تجربه اون کشاورز رو مدت ها قبل جایی خونده بودم... ولی دو دو تا چارتا ردن و نتیجه منطقی گرفتن از چیزایی که به شعور مردم عادی دو مقوله ی جدا هستن كاريه كه فقط از يه ذهن خلاق و كاردرست درمياد حس خيلي خوبي بهم ميگه داري يه جاهاي خيلي خوبي سير مي‌كني

نسیبه

سلام عزیزم[گل] انگار باید ادامه رو خوند. . .

شهبارا

ممنون الهام عزیز . لطف داری . اگر موفق به پیدا کردن کتاب نشدی بگو تا برایت بفرستم .

عماد فرزان

http://danaeee.persianblog.ir/ سلام وبلاگ تازه تاسیس من با لطف شما می تونه ادامه پیدا کنه خوشحال میشم

کاکتوس

اول اینکه اگه این ماده تا حالا کشف نشده بود ، پس چطور فهمیدند توی معابد مصری وجود داره ؟ اگه فرض کنیم قسمت اول هم درست باشه چرا هیچ وقت این که توی معابد مصر ماده ی جدیدی وجود داره رسانه ای نشد تا الان که این قدر بحث جهان های موازی توی بورس اومده ، از پارسال فقط من ده تا فیلم راجع به این موضوع دیدم ، سوراخ خرگوش و اینسپشن مشهورتریناشن ، کاری به تجربه ی شما توی کویر ندارم اما این پایینی بیشتر شبیه یه قصه می مونه تا یه کشف علمی ...

پل

سلام .کلام عریان و بی ادب از دید شما شاید پوک و پوچ و میان تهی باشه ولی در همین عریانی که به صورت ناخوداگاه ایجاد میشه یه صورت ازلی و باطنی وجود داره که از اعماق بالا میاد و همه صور بیرونی رو به تحریک وا میداره و تحت شعاع قرار میده که من خیلی دوست دارم که حداقل سرمایه ی من همین عریانی و یه موقع چشم وا میکنم و میبینم سرمایه دارم ! شما هم موفق باشید 1.....

saeedkarimi

سلام حاجی فرمایش ها می فرمایید آن هم در این اوقات ِ این دهان بستی، دهانی باز شد!!! وقت خوش.